PERIMEETRIVALVE

Kvaliteetne perimeetrivalve on ideaalne moodus vahetada turvamees seadmete vastu, mis töötavad alati ja iga ilmaga. Kõige levinum moodus on aktiivsed infrapuna kiired, mis on suhteliselt soodsad, kuid tekitavad palju valehäireid isegi siis, kui on õigesti paigaldatud. Suurtes siseruumides soovitame kasutada pigem aktiivseid infrapunakiiri ning õues mikrolaine barjääri. Mikrolaine barjäär on väga töökindel, kui seadmed on õigesti paigaldatud. Kaasaegsem moodus on kasutada termokaamerid analüütikaga. Termokaamera näeb soojust iga ilmaga ja annab turvafirmale visuaalse kinnituse

JA-157P – Kahetsooniline välistingimustes kasutatav liikumisandur – Kardin

See on Optexi kahe tsooniga välisdetektor, mille nurgalaiuse 5 ° nurgatuvastuse tsoon võimaldab muuta seda väga sobivaks kitsaste ruumide nagu rõdude, prantsuse rõdude, terrasside jne valvamiseks. Ühildub süsteemiga JABLOTRON 100+. Seade on varustatud kahe kiirega optikaga, millel on kõrge valehäirete kindlus ja väikeste loomade tuvastamise funktsioon. Detektoril on maskeerimisvastane funktsioon – st kaitse oma vaate kinni katmise eest. Samuti on detektor varustatud kolme tampriga. Üks dedektoriosal ja kaks saatjaosas, mõlemad teatavad kohe detektori rikkumisest või paigalduskohast eemaldamisest.

 Toote hind: 147 eur + km

JA-158P – juhtmevaba väliandur

See täiendab Optexi toodetud kahetsoonilist PIR-andurit Jablotroni saatjaga, mis võimaldab detektorit kasutada JABLOTRON 100+ süsteemis. Detektori optilisel osal on 2 PIR-andurit, mis on suure häirekindlusega valehäirete suhtes ja väikeloomade tuvastamiseks (mittekattuv 94 tsooni tuvastamine). Detektor sisaldab funktsiooni Antimasking – kaitset vaateala kinni katmise eest ning sellel on ka kaks sisseehitatud tamperit (ees ja taga). Nad teatavad koheselt detektori avamisest või manipuleerimis katsest.

Toote hind: 224 eur +km

JA-159P – juhtmevaba väliandur

See täiendab Optexi toodetud kahetsoonilist PIR-andurit Jablotroni saatjaga, mis võimaldab detektorit kasutada JABLOTRON 100+ süsteemis. Detektori optilisel osal on 2 PIR-andurit, mis on suure häirekindlusega valehäirete suhtes ja väikeloomade kindel. Detektor sisaldab funktsiooni Antimasking – kaitset vaateala kinni katmise eest ning sellel on ka kaks sisseehitatud tamperit (ees ja taga). Nad teatavad koheselt detektori avamisest või manipuleerimis katsest.

Detektori peaks paigaldama väljaõppinud tehnik, kellel on välja antud kehtiv sertifikaat.

Toote hind: 180 eur + km

JA-150IR – juhtmevaba optiline barjäär

JA-150IR optiline barjäär on ette nähtud rikkumise tuvastamiseks kaitsealale, kui ületades saatja ja vastuvõtja vahelise infrapuna barjääri. Barjäär on Optexi toode, millele on lisatud JABLOTRON 100+ süsteemiga ühilduvaid saatjaid, mis on barjääri saatjas kui ka vastuvõtvas osas. Seade on varustatud 2 optilise osaga, millel on kõrge valehäirete kindlus ja väikeste loomade tuvastus.

Toodet peaks paigaldama väljaõppinud tehnik, kellel on välja antud kehtiv sertifikaat.

Toote hind: 457 eur + km

JA-151IR – juhtmevaba nelja kiirega optiline barjäär

Barjäär on Optexi toode, millele on lisatud JABLOTRON 100+ ühilduvad saatjad. Seade on varustatud 4 optilise osaga, millel on kõrge valehäirete kindlus ja väikeste loomade tuvastus. Barjäär võtab süsteemis kaks positsiooni. Saatjad teostavad regulaarselt automaatteste ja teatavad süsteemi oma olekust.

Toodet peaks paigaldama väljaõppinud tehnik, kellel on välja antud kehtiv sertifikaat.

Toote hind: 650 eur + km

Termokaamera Hikvision DS-2TD2617/V1-6

Termokaamera 160×120, Objektiiv 6mm  (25.0° × 18.7°), Digitaalne zoom ×2, ×4, ×8, Tavakaamera 1/2.8’’ , 1920 × 1080, värv 0.002 lux, M/V 0.0002 lux., Sensor: Vanadium Oxide Uncooled Focal Plane Arrays, Micro SD kuni 128GB, H.265(+)/H.264(+), IR-LED kuni 40m, Audio I/O: 1/1; Alarm I/O: 1/1, 4 VCA reegli tüüpi: jooneületus, sissetung, piirkonda sisenemine ja väljumine, Temperatuuri täpsus: ±8℃ vahemik: -20℃ ~ 150℃, IP66, TVS 6000V pikse- ja ülepingekaitse, 12 VDC ± 20%: max. 12W, Töö temp: -40°C ~ 60°C,3 aastat garantii

Toote hind: 680 eur +km

VÕTA ÜHENDUST

INFO

NOVOLT OÜ

info@novolt.ee

Laki 3, Tallinn

Registrikood 14632962

Majandustegevusteade TEL003416

Majandustegevusteade FPR000531

HINNAPÄRING

Kristjan Hallisoo

Projektijuht

Kristjan@novolt.ee

Tel: 5098896

Maksim Sumbajev

Projektijuht

Maksim@novolt.ee

Tel: 55623785

Leia meid ka Facebookist: https://www.facebook.com/novolt.ee/